Dachpol

O firmie

Firma została założona w roku 1998 w Zamościu pod nazwą DACHPOL Spółka Cywilna. Jej założycielami są obecni właściciele Ireneusz Aronowski i Mariusz Bergiel. Z początkiem działalności firma zajmowała się dystrybucją stalowych pokryć dachowych oraz akcesorii. Od początku działania stawiamy na profesjonalną obsługę klienta pracując na opinię solidnego partnera do współpracy.

W roku 2002 spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną. W kolejnych latach naszej działalności poszerzyliśmy ofertę handlową przede wszystkim o dachówki ceramiczne i cementowe.

W roku 2004 rozpoczęliśmy produkcję blach trapezowych, dzięki czemu mogliśmy realizować wszelkie zamówienia naszych Klientów. W trakcie dynamicznego rozwoju naszej firmy otworzyliśmy własne Biura Obsługi Klienta zajmujące się sprzedażą detaliczną w miejscowościach: Chełm, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Hrubieszów, Krasnystaw.

W latach 2004 - 2008 inwestowaliśmy w rozwój naszego przedsiębiorstwa w zakresie rozbudowy firmy o kapitał ludzki, powierzchnię magazynową, logistykę.

Zapewniamy pracownikom odpowiednie warunki pracy, dbając o przyjazną atmosferę, a w zamian oczekujemy poważnego traktowania pracy i Naszych Klientów. Na przestrzeni lat zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów materiałów budowlanych jak: SSAB, BRAAS, CREATON, BUDMAT, FAKRO, ROTO.

Firma DACHPOL przez szereg lat otrzymywała liczne wyróżnienia: Gazele Biznesu, Diamenty Forbes, Skrzydła Biznesu oraz wyróżnienia za wzrosty sprzedaży produktów oferowanych przez firmę.

W roku 2011 powołaliśmy do życia kolejną spółkę DACHPOL Sp. z o.o., która podpisała umowę na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Zamość Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. W tym też miejscu wybudowaliśmy nowoczesny zakład produkcyjny wraz z siedzibą spółek.

W czerwcu 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję stalowych pokryć dachowych. Obecnie produkujemy dwa rodzaje blachodachówki pod nazwą IRIS, METIS, EGERIA, Panel na Rąbek oraz trzy rodzaje trapezów dachowych i elewacyjnych wraz z systemem akcesorii dachowych. Stawiając na profesjonalizm, zaangażowanie oraz wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów zgodnie z Europejskimi Normami Jakości stawiamy sobie kolejne wyzwania i cele rozwoju. Mając nadzieję, że Państwa opinie na temat zmian, jakie zachodzą w naszej firmie będą pozytywnie odebrane.

Normami Jakości stawiamy sobie kolejne wyzwania i cele rozwoju. Mając przekonanie, że Państwa opinie na temat zmian jakie zachodzą w naszej firmie będą pozytywnie odbierane.

BUDOWA SYSTEMU AUTOMATYCZNEJ WYMIANY DANYCH
W FIRMIE DACHPOL
W CELU POLEPSZENIA WSPÓŁPRACY Z KONTRAHENTAMI

OKRES REALIZACJI: 01.01.2014 – 31.10.2014

WARTOŚĆ PROJEKTU: 335 260,00 zł

WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 234 682,00 zł

Realizacja projektu będzie polegała na budowie nowoczesnego systemu informatycznego w firmie Dachpol, dzięki któremu zautomatyzowane zostaną procesy biznesowe, które firma realizuje we współpracy ze swoimi kontrahentami. Automatyzacja będzie się opierała na standaryzacji przesyłanych między kontrahentami informacji i danych.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

 

W rankingu znajdą się firmy, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Lista zostanie opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

 

Skrzydła Biznesu to nowy ranking firm, którym partnerzy biznesowi mogą zaufać, które potrafią rozwijać się pomimo trudnych warunków rynkowych i które rozwój swój opierają na wykorzystywaniu innowacji. Takie firmy przetrwają każdą, nawet najgorszą gospodarczą zawieruchę. Właśnie takie firmy wyróżnimy w trakcie 6 gal regionalnych, organizowanych od połowy czerwca do listopada w Sopocie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Katowicach.

 

Dun & Bradstreet to czołowa wywiadownia gospodarcza. Już od ponad 169 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych.
Autorski proces D&B DUNSRight™ pozwala dostarczać klientom informacje wysokiej jakości, dostępne online 24 godziny na dobę. To właśnie solidność informacji jest podstawą rozwiązań D&B, na których polegają Klienci firmy. Rozwiązania D&B w zakresie zarządzania ryzykiem wykorzystywane są w celu zwiększania rentowności oraz minimalizowania ryzyka w obrocie gospodarczym. Rozwiązania D&B w zakresie sprzedaży i marketingu umożliwiają zwiększanie przychodów poprzez wyszukiwanie potencjalnych partnerów handlowych i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami.

więcej informacji »

 

Formularz zapytania

Jestem zainteresowany

bezpłatnym uzyskaniem dodatkowych informacji na temat oferowanych produktów
bezpłatną wizytą przedstawiciela firmy na placu budowy
bezpłatnym pomiarem dachu na budowie
bezpłatną wyceną

Informacje dodatkowe