Dachpol

O firmie

Firma została założona w roku 1998 w Zamościu pod nazwą DACHPOL Spółka Cywilna. Jej założycielami są obecni właściciele Ireneusz Aronowski i Mariusz Bergiel. Z początkiem działalności firma zajmowała się dystrybucją stalowych pokryć dachowych oraz akcesorii. Od początku działania stawiamy na profesjonalną obsługę klienta pracując na opinię solidnego partnera do współpracy.

W roku 2002 spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną. W kolejnych latach naszej działalności poszerzyliśmy ofertę handlową przede wszystkim o dachówki ceramiczne i cementowe.

W roku 2004 rozpoczęliśmy produkcję blach trapezowych, dzięki czemu mogliśmy realizować wszelkie zamówienia naszych Klientów. W trakcie dynamicznego rozwoju naszej firmy otworzyliśmy własne Biura Obsługi Klienta zajmujące się sprzedażą detaliczną w miejscowościach: Chełm, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Hrubieszów, Krasnystaw.

W latach 2004 - 2008 inwestowaliśmy w rozwój naszego przedsiębiorstwa w zakresie rozbudowy firmy o kapitał ludzki, powierzchnię magazynową, logistykę.

Zapewniamy pracownikom odpowiednie warunki pracy, dbając o przyjazną atmosferę, a w zamian oczekujemy poważnego traktowania pracy i Naszych Klientów. Na przestrzeni lat zostaliśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów materiałów budowlanych jak: SSAB, BRAAS, CREATON, BUDMAT, FAKRO, ROTO.

Firma DACHPOL przez szereg lat otrzymywała liczne wyróżnienia: Gazele Biznesu, Diamenty Forbes, Skrzydła Biznesu oraz wyróżnienia za wzrosty sprzedaży produktów oferowanych przez firmę.

W roku 2011 powołaliśmy do życia kolejną spółkę DACHPOL Sp. z o.o., która podpisała umowę na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Zamość Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. W tym też miejscu wybudowaliśmy nowoczesny zakład produkcyjny wraz z siedzibą spółek.

W czerwcu 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję stalowych pokryć dachowych. Obecnie produkujemy FUTURE, FUTURE PANEL, ARTE PANEL, EGERIA, EGERIA ECO, EGERIA PANEL, EGERIA PANEL ECO, IRIS, METIS, Panel Na Rąbek Stojący oraz sześć rodzajów trapezów dachowych i elewacyjnych wraz z systemem akcesoriów dachowych. Stawiając na profesjonalizm, zaangażowanie oraz wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów zgodnie z Europejskimi Normami Jakości stawiamy sobie kolejne wyzwania i cele rozwoju. Mając nadzieję, że Państwa opinie na temat zmian, jakie zachodzą w naszej firmie będą pozytywnie odebrane.

Normami Jakości stawiamy sobie kolejne wyzwania i cele rozwoju. Mając przekonanie, że Państwa opinie na temat zmian jakie zachodzą w naszej firmie będą pozytywnie odbierane.

BUDOWA SYSTEMU AUTOMATYCZNEJ WYMIANY DANYCH
W FIRMIE DACHPOL
W CELU POLEPSZENIA WSPÓŁPRACY Z KONTRAHENTAMI

OKRES REALIZACJI: 01.01.2014 – 31.10.2014

WARTOŚĆ PROJEKTU: 335 260,00 zł

WARTOŚĆ DOFINANSOWANIA: 234 682,00 zł

Realizacja projektu będzie polegała na budowie nowoczesnego systemu informatycznego w firmie Dachpol, dzięki któremu zautomatyzowane zostaną procesy biznesowe, które firma realizuje we współpracy ze swoimi kontrahentami. Automatyzacja będzie się opierała na standaryzacji przesyłanych między kontrahentami informacji i danych.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

logo Gazele Biznesu

Z punktu widzenia "Pulsu Biznesu" gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu.

 

logo Diamenty Forbes

W rankingu znajdą się firmy, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Lista zostanie opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych przedsiębiorstw. Umożliwia także zmierzenie potencjału firmy, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

 

Skrzydła Biznesu to nowy ranking firm, którym partnerzy biznesowi mogą zaufać, które potrafią rozwijać się pomimo trudnych warunków rynkowych i które rozwój swój opierają na wykorzystywaniu innowacji. Takie firmy przetrwają każdą, nawet najgorszą gospodarczą zawieruchę. Właśnie takie firmy wyróżnimy w trakcie 6 gal regionalnych, organizowanych od połowy czerwca do listopada w Sopocie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Katowicach.

 

Dun & Bradstreet to czołowa wywiadownia gospodarcza. Już od ponad 169 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych.
Autorski proces D&B DUNSRight™ pozwala dostarczać klientom informacje wysokiej jakości, dostępne online 24 godziny na dobę. To właśnie solidność informacji jest podstawą rozwiązań D&B, na których polegają Klienci firmy. Rozwiązania D&B w zakresie zarządzania ryzykiem wykorzystywane są w celu zwiększania rentowności oraz minimalizowania ryzyka w obrocie gospodarczym. Rozwiązania D&B w zakresie sprzedaży i marketingu umożliwiają zwiększanie przychodów poprzez wyszukiwanie potencjalnych partnerów handlowych i nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami.

więcej informacji »

 

Formularz zapytania

Jestem zainteresowany

bezpłatnym uzyskaniem dodatkowych informacji na temat oferowanych produktów
bezpłatną wizytą przedstawiciela firmy na placu budowy
bezpłatnym pomiarem dachu na budowie
bezpłatną wyceną

Informacje dodatkowe

Administratorem danych osobowych jest DACHPOL Ireneusz Aronowski, Mariusz Bergiel Sp. j., ul. Kilińskiego 89, 22-400 Zamość, KRS: 0000098143, NIP: 9222257454, REGON: 950356572, telefon: 84 541 22 22, e-mail: dachpol@dachpol.com

Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »